FORENSIC ACCOUNTING – CASE STUDY CHALLENGE

U okviru Prve konferencije iz Forenzičkog računovodstva koju organizuje Centar za forenzičko računovodstvo Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Beogradu,  biće održano nadmetanje timova u rešavanju studije slučaja, koju priprema revizorska firma EY Srbija:

FORENSIC ACCOUNTING – CASE STUDY CHALLENGE

Prijave timova otvorene su do 30. maja 2024.

PORPOZICIJE DOGAĐAJA:

1. Pravo na prijavu za učešće imaju studenti svih nivoa studija Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.
  2. Timovi mogu brojati od 2 do 4 učesnika.
  3. Prijave se šalju na mejl adresu: cfr@ekof.bg.ac.rs i moraju sadržati: naziv tima, imena i prezimena članova tima sa brojevima indeksa, e mail adrese svih članova tima.
  4. Rok za slanje prijava je 30. maj 2024. do 20 časova.
  5. Studija slučaja sa definisanim zahtevima će timovima biti dostavljena 1. juna 2024.
  6. Rok za dostavljanje prezentacija timova je 4. jun 2024. u ponoć.
  7. 8. juna 2024. godine će na Ekonomskom fakultetu biti održan događaj FORENSIC ACCOUNTING – CASE STUDY CHALLENGE na kome će kompanija EY predstaviti studiju slučaja, nakon čega će uslediti prezentovanje rešenja od strane timova i proglašenje najboljeg tima.